Všeobecná sestra s registrací

Pracovní místo ( Všeobecná sestra s registrací ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Životopisy zasílat na e-mail : dpdmartaatvolny.cz
Platová třída 10/ 19360 Kč - 29150 Kč dle praxe dle platových tabulek k NV č.564/2006Sb., příplatek za směnnost 1.000,-Kč.
Nástup dohodou.
Volné místo všeobecná sestra s registrací pro lokalitu Brno.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Zubní asistent/ka Místo výkonu práce: Petrovice 118. Požadujeme: VŠ nebo SŠ se stomatologickým zaměřením, nebo všeobecnou sestru s kurzem instrumentářky, spolehlivost, samostatnost, preciznost, příjemné vystupování, komunikativnost, praxe ve stomatologické ordinaci ...
Lékárna Petrovice s.r.o. Petrovice, Inzerováno před 3 dny

PROFÍK NA ROBOTY - automatizace Máte šestý smysl na roboty a průmyslovou automatizaci? Naše výroba roste a tak jsme se rozhodli, že bude super, když nebudeme každý nový projekt nebo závadu řešit s externistou, ale budeme mít Vás - interního odborníka, který se nám bude o strojní ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

všeobecná zdravotní sestra Životopis zasílejte na uvedený e-mail: mslezakova@arcus-lymfo.cz Přijmeme zdravotní sestru na plný úvazek do ambulantního provozu jako lymfoterapeutku. Kurz lymfodrenáží vítán, jinak umožníme a zapracujeme. Registrace nutná, bez odborného ...
Arcus onko a lymfo centrum Brno Brno, Inzerováno před 4 dny