Všeobecná sestra s registrací

Pracovní místo ( Všeobecná sestra s registrací ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Životopisy zasílat na e-mail : dpdmartaatvolny.cz
Platová třída 10/ 19360 Kč - 29150 Kč dle praxe dle platových tabulek k NV č.564/2006Sb., příplatek za směnnost 1.000,-Kč.
Nástup dohodou.
Volné místo všeobecná sestra s registrací pro lokalitu Brno.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Mechatronik - oddělení údržby závodu Jevíčko NÁPLŇ PRÁCE: montáž a instalace komponentů a sestav jednoúčelových strojů a linek, montáž mechatronických komponent včetně funkčních zkoušek, pneumatické a elektrické instalace sestav, kompletace celého systému vč. periferních zařízení, korekce a ...
REHAU Automotive, s.r.o. Jevíčko, Inzerováno před 2 dny

Všeobecná sestra/asistent - ARO anestezie Požadavky: vzdělání SŠ s maturitou, odborná způsobilost k výkonu povolání dle zák. 96/2004 Sb., specializace ARIP, zdravotní způsobilost, spolehlivost, trestní bezúhonnost ze státu, kde uchazeč posledních 6 měsíců pobýval Popis práce: PP na dobu ...
Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace Vyškov, Inzerováno před 2 dny

Všeobecná sestra/asistent - ARO lůžka Požadavky: vzdělání SŠ s maturitou, odborná způsobilost k výkonu povolání dle zák. 96/2004 Sb., specializace ARIP, zdravotní způsobilost, spolehlivost, trestní bezúhonnost ze státu, kde uchazeč posledních 6 měsíců pobýval Popis práce: PP na dobu ...