Všeobecná sestra s registrací

Pracovní místo ( Všeobecná sestra s registrací ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Životopisy zasílat na e-mail : dpdmartaatvolny.cz
Platová třída 10/ 19360 Kč - 29150 Kč dle praxe dle platových tabulek k NV č.564/2006Sb., příplatek za směnnost 1.000,-Kč.
Nástup dohodou.
Volné místo všeobecná sestra s registrací pro lokalitu Brno.

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘ/INSTRUMENTÁŘKA 19.2.2018 - práce zubního instrumentáře. SŠ, obor všeobecná sestra nebo příbuzný obor, mimo obor je nutné absolvovat kvalifikační kurz zubní instrumentář, vhodné i pro absolventy. KONTAKT: MDDr. Nikola Gavrilović, tel. 608 051 777 nebo email: ...
STOMATOLOG GAVRILOVIĆ s.r.o. Břeclav, Inzerováno včera

Všeobecná zdravotní sestra Požadovaná profese: všeobecná zdravotní sestra Pracovní náplň: zdravotní péče Požadujeme: vzdělání v oboru Nabízíme: práci v oboru Volné místo všeobecná zdravotní sestra pro lokalitu Polička.
Svazek obcí AZASS Polička, Inzerováno včera

Všeobecná sestra Místo výkonu práce: U léčebny 500, 33843 Mirošov 1 Požadujeme: úplné střední odborné s maturitou v oboru Nabízíme: platové ohodnocení od 20.500,-Kč/měs., 6 týdnů dovolené, závodní stravování, ubytování. Možnost prodloužení pracovního poměru z doby ...
TRN - Léčebna v Mirošově - Janově Mirošov, Inzerováno před 2 dny