Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

PORADCI PRO STÁVAJÍCÍ KLIENTY

Pracovní místo ( PORADCI PRO STÁVAJÍCÍ KLIENTY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Aktualizace 8. 11. 2017
Požadujeme - min. SŠ vzdělání, komunikativní schopnosti, znalost práce na PC.
Náplň práce - servis a péče o stávající klienty.
Mzda: fixní + provize.
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: svobodovacpatseznam.cz
Pracoviště: Třinec
Volné místo poradci pro stávající klienty pro ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance

Další volná místa

Farmaceutický asistent/ka Pracoviště: Hodolanská č.p. 27/6, Olomouc. Vysokoškolské vzdělání, obor: Farmacie. Pracovní doba: 7.30 - 17.00 hod. Pružná pracovní doba, dělené směny. Kontakt je možný POUZE telefonicky. Volné místo farmaceutický asistent/ka pro lokalitu Olomouc.
MUDr. Miluše Veselovská Olomouc, Inzerováno včera

Řidič kamionu Náplň práce: řidič návěsu, dodržování zákonných přestávek, víkendy v ČR. Pracovní doba cca 4 dny v týdnu. Požadujeme: Ř.P. C+E, trestní rejstřík bez záznamu Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na email: personalni@florplant.cz; - ...
FLORPLANT s.r.o. Hranice, Inzerováno včera

Kontrolor/ka OTK Nástup možný IHNED. Požadujeme: Čtení výkresové dokumentace, praxe s měřidly - posuvka, mikrometr, výškoměr, 2D výhodou. Výhodou středoškolské vzdělání technického zaměření. Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na email: ...
MetalPlast Lipník n. B. a.s. Lipník nad Bečvou, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit