Technolog/senior pro čištění a úpravu vody

  • Brno

Pracovní místo ( Technolog/senior pro čištění a úpravu vody ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme vhodného kandidáta na uvedenou pozici.
Náplň práce:
- Zpracovávání technologických návrhů řešení čištění OV v různých aplikačních odvětvích
- Zpracování technologické a projektové dokumentace
- Technologický dohled nad realizací zakázek v terénu
Požadujeme:
- Schopnost samostatně navrhovat řešení, zpracovávat technické části nabídky
- Ochotu plnit úkoly v termínu i za cenu vyššího pracovního úsilí, ochotu cestovat i do zahraničí
- Praxi na obdobné pozici min.3 roky (5 let výhodou)
- Znalost procesní dokumentace (procesní a bilanční diagramy)
Nabízíme:
- Nadprůměrnou mzdu odpovídající odborné zkušenosti a praxi a zajímavé prémiové bonusy odpovídající pracovním výkonům a výsledkům,
- Zázemí stabilní české společnosti s moderním vybavením, infrastrukturou a vlastním výzkumným střediskem, příjemný kolektiv spolupracovníků a managementu,
- Zajímavou práci v perspektivním oboru s možností využití vlastního potenciálu a zejména dalšího profesního i osobního rozvoje,
- Spolupráci s předními tuzemskými i zahraničními firmami v oboru
- Mobilní telefon, notebook s možností využití i k soukromým účelům
- Profesionální vzdělávání pro osobní růst, účast na konferencích, pohyblivou pracovní dobu
Volné místo technolog/senior pro čištění a úpravu vody pro lokalitu Brno.