Pracovník/ce v sociálních službách - služba Chráněné bydlení

  • Hazlov

Pracovní místo ( Pracovník/ce v sociálních službách - služba Chráněné bydlení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jedná se o pozici pracovník/ce v sociálních službách - služba Chráněné bydlení !!! Místo výkonu práce: Hazlov, Aš. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní úvazek plný (37,5 hod/týdně) nebo zkrácený (18,75 hod/týdně). Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: 12-ti hodinové směny. Náplň práce: podpora lidí se zdravotním postižením v chráněné domácnosti. Požadujeme: předpokladem k výkonu povolání pracovníka/ce v sociálních službách je plná svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost a odborná způsobilost - kvalifikační kurz podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (možno dokončit do 18 měsíců po nástupu), zkušenosti s prací v sociálních službách výhodou. Nabízíme: 6 týdnů dovolené, závodní stravování nebo stravenky, služební telefon, benefity z FKSP, příplatky za práci v sobotu, v neděli, o svátcích a nočních. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 7:00-15:30 h) anebo e-mailem.
Volné místo pracovník/ce v sociálních službách - služba chráněné bydlení pro lokalitu Hazlov.