Obsluha CNC - frézař

  • Brno

Pracovní místo ( Obsluha CNC - frézař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem

5 strojařů z VMAutomatizace s.r.o. rozšiřuje partu o: CNC frézaře.
CO vyrábíme?
Zakázková výroba jednoúčelových strojů a zařízení, průmyslové automatizace a robotizace.
CO potřebujeme?
Zkušeného borce - samostatně pracujícího frézaře v KUSOVÉ výrobě
Velkou technickou odbornost a dobré čtení a orientaci ve výkresové dokumentaci
Fachmana - nadšence do práce s CNC frézkou
Zkušenost s CAM výhodou
CO Tě čeká a (ne) mine?
Zajímavé a různorodé projekty
Kusová výroba menších dílů, převážně AL
práce na dvě směny
Pohodový tým. U nás se domluvíme!
CO nabízíme?
Zajímavé mzdové ohodnocení s bonusy dle Vašich schopností.
Čisté prostředí a férový přístup.
Malý pracovní kolektiv.
Možnost pracovat ve zkušeném a mladém týmu.
Dovolené 5 týdnů.
Stravenky.
Možný nástup ihned.
Volné místo obsluha cnc - frézař pro lokalitu Brno.