ÚDRŽBÁŘ/-KA PROVOZU

  • Chvalkovice

Pracovní místo ( ÚDRŽBÁŘ/-KA PROVOZU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení. Nástup možný ihned.
Náplň práce: výroba náhradních dílů pro stroje a zařízení dle možností; demontáže a montáže strojů dle požadavků výroby; provádění řemeslnické práce při realizaci oprav a investic; zajišťování minimálních prostojů strojního zařízení z důvodu poruchy; zajišťování pravidelných kontrol a odstraňování závad na technologických zařízeních (ČOV, kotelny, kompresory, vývěvy,...).
Požadavky: min. výuční list v oboru zámečník (i příbuzném); praxe v oboru 5 let; svářečský průkaz - elektrika, CO, plyn; manuální zručnost; chuť pracovat; samostatnost v rozhodování, komunikativnost, odpovědnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení; práce v týmu; řidičský průkaz sk. B. Výhodou: VZV, řidičský průkaz sk. T, nakladač, praxe na pozici kotelník - obsluha kotelny, znalost práce na kovoobráběcích strojích.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dojíždění; stravování - odběr obědů ve výši 28,- Kč pro zaměstnance; příspěvek na penzijní připojištění ve výši 2% z hrubé mzdy; předplacená benefitní karta s částkou 2.000,- Kč/rok (166,- Kč měsíčně čistá mzda); 5 týdnů dovolené; bonus za výkonnost ve výši 250,- Kč nebo 500,- Kč/měsíc při plnění norem; možnost práce přesčas za zvýhodněných podmínek; stabilizační odměny až 5.000,- Kč; zvýhodněné tarify pro volání, i pro rodinné příslušníky; při výběrovém řízení si můžete práci kompletace operačních setů vyzkoušet; finanční odměny za doporučení zaměstnance 10.000,- Kč dle stanovených pravidel; náborový příspěvek 15.000,- Kč po zkušební době.
Kontakt - paní Mrázková Aneta, tel.: 4