Manipulant/ka výroby

  • Proboštov

Pracovní místo ( Manipulant/ka výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme (kvalifikační požadavky):
- SO, ÚSO, SŠ vzdělání v oboru
- samostatnost, přesnost, spolehlivost
- schopnost rychlého zapracování, flexibilitu
- vítána komunikativní znalost německého jazyka, popř. anglického jazyka
Pracovní náplň:
- transport produktů (materiálu, výrobků) po společnosti: ze skladu ke strojům a zpět
- zajištění měřidel dle potřeb výroby
- práce na vysokozdvižném vozíku do 7m
Nabízíme:
- zázemí mezinárodní stabilní strojírenské společnosti
- odbornou a rozmanitou práci v atraktivním oboru
- příjemné pracovní prostředí
- přátelský kolektiv
- 5 týdnů dovolené, 2 dny Sick days
- dotované stravování v závodní jídelně
- dvousměnný provoz: ranní 6 - 14 a odpolední 14 - 22 hod
- pracovní poměr na dobu určitou, následně na dobu neurčitou
- možnost profesního růstu
Hlásit se telefonicky na tel.č. 417 816 722 nebo na e-mail: HR@mahr.cz
Volné místo manipulant/ka výroby pro lokalitu Proboštov.