Řidiči/ky nákladního automobilu

Pracovní místo ( Řidiči/ky nákladního automobilu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Podmínkou je řidičský průkaz sk. C a profesní průkaz!
První kontakt pouze e-mailem - zaslání životopisu!
Vhodné i pro absolventy!
Volné místo řidiči/ky nákladního automobilu pro lokalitu Skalice u České Lípy.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Řidiči MKD Požadujeme: - řidičský průkaz B,C+E podmínkou - znalost ruského a ukrajinského jazyka podmínkou. V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem. Volné místo řidiči mkd pro lokalitu Teplice.
Rostransport s.r.o. Teplice, Inzerováno včera

technik pro čištění solárních elektráren Místo výkonu práce: Česká republika a EU (zejména SRN) Požadavky: Podmínkou: znalost NJ, řidičský průkaz skupiny B+E (obytný vůz), dobrá fyzická zdatnost - práce na solárních elektrárnách na polích a na střechách, 14-denní turnusy. Mzda: ...
nanosun s.r.o. Rumburk, Inzerováno včera

Dělník těžař (kvalifikovaný pracovník pro těžbu dřeva) Místo výkonu práce: lesní porosty v okrese Děčín Požadavky: Pracovník musí splnit jednu ze tří následujících podmínek: 1/ a) mechanizátor lesní výroby nebo b) vyučen v jiném oboru s kvalifikačním průkazem na obsluhu motorové pily nebo ...
UNILES, a.s. Rumburk, Inzerováno včera