BAKU CRYSTAL s.r.o.

Řidiči/ky nákladního automobilu

Odeslat

Pracovní náplň
Podmínkou je řidičský průkaz sk. C a profesní průkaz!
První kontakt pouze e-mailem - zaslání životopisu!
Vhodné i pro absolventy!
Volné místo řidiči/ky nákladního automobilu pro lokalitu Skalice u České Lípy.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Nabízíme
Nástup možný od: 29. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řidiči/ky nákladního automobilu

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: BAKU CRYSTAL s.r.o.
Ulice: 33
Město: Skalice u České Lípy
PSČ: 471 17

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Robert Dvořák
Telefon: bakucrystal1@gmail.com

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BAKU CRYSTAL s.r.o.