Sociální pracovník/ce - Pracovník/ce v NZDM

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Sociální pracovník/ce - Pracovník/ce v NZDM ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž - Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež
- Pracovní náplň: Realizace sociální práce s dětmi a dospívajícími ambulantní i terénní formou, Výchovné, vzdělávací a aktivizační činnosti s dětmi a dospívajícími
- Požadujeme - Dokončené vzdělání nebo alespoň započaté studium dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách, Místo vhodné pro absolventy, studenty VOŠ, VŠ sociálního směru, Práce v odpoledních hodinách, Organizační schopnosti, Spolehlivost, flexibilitu, empatii
- Výhodou - Praxe v NZDM nebo s dětmi a mládeží
- Nabízíme: 25 dní dovolené, Supervizi
- Zájemci zašlou do 31. 10. 2017 strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem na e-mailovou adresu: zdarilova@podaneruce.cz Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Výběrové řízení vyřizuje Mgr. Martina Zdařilová. Zařízení si ponechává právo výběrové řízení prodloužit, případně opakovat nebo zrušit.
S osobními údaji uvedenými v životopise bude nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Zasláním životopisu uchazeč dává souhlas se zpracováním svých osobních údajů po dobu výběrového řízení a jejich uchováváním v databázi vhodných zájemců o případná volná pracovní místa v SPR po dobu dvou let.
Pro bližší informace kontaktujte e-mail/tel. 770 120 864
Volné místo sociální pracovník/ce - pracovník/ce v nzdm pro lokalitu Kroměříž.