výpravčí - dispečer dopravy směnový

  • Lovosice

Pracovní místo ( výpravčí - dispečer dopravy směnový ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Lovochemie, a.s., největší výrobce průmyslových hnojiv v ČR a významný zaměstnavatel v regionu Lovosic hledá vhodné kandidátky / kandidáty na pozici:
VÝPRAVČÍ (dispečer dopravy)
Náplň práce
˘ Řízení směny železniční dopravy
˘ Operativní řízení drážní dopravy na vlečce
˘ Řízení posunu v přiděleném obvodu vlečky
˘ Obsluha releového zabezpečovacího zařízení
˘ Obsluha PC - informační systém pro dopravu a logistiku, e-maily
˘ Komunikace pomocí radiostanic, telefonů, PC
˘ Ohlašování mimořádných událostí v drážní dopravě

Požadujeme:

˘ Min. SŠ vzdělání s maturitní zkouškou, dopravní obor nebo minimálně 1 rok praxe ve funkci výpravčí
˘ Zdravotní způsobilost pro samostatný vstup do kolejiště dle vyhlášky č. 101/1995 Sb., §2, odst. b), písm. 1
˘ Znalost MS Office
˘ Flexibilita, pečlivost, odolnost vůči stresu

Nabízíme:

˘ Zajímavou a odpovědnou práci
˘ Zázemí silné společnosti s dlouholetou tradicí
˘ Motivující finanční ohodnocení
˘ Stabilizační příspěvek po 1. roce zaměstnání
˘ Možnost dalšího profesního a osobního rozvoje
˘ Zvýhodněné závodní stravování v areálu společnosti
˘ Atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů (25 dní dovolené, příspěvek na dojíždění, příspěvek na
penzijní připojištění nebo životní pojištění, příspěvky na zdraví, kulturu a sport a další zaměstnanecké
výhody)

25 dní dovolené, příspěvek na dojíždění, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, příspěvky na zdraví, kulturu a sport, závodní stravování.

Své životopisy posílejte na libuse.tomanova@lovochemie.cz, odevzdejte osobně na personální oddělení nebo nás