operátor expedice - seřizovač

  • Lovosice

Pracovní místo ( operátor expedice - seřizovač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Lovochemie, a.s., největší výrobce průmyslových hnojiv v ČR a největší zaměstnavatel v regionu Lovosicka hledá vhodného kandidáta na pozici:
OPERÁTORA EXPEDICE - seřizovač

Požadujeme:
˘ Výuční list (SOU), maturitní zkouška výhodou, v oboru elektro (vyhl. 50)
˘ Manuální zručnost
˘ Pracovitost
˘ Odpovědnost
˘ Dobrý zdravotní stav
˘ Výhodou řidič VZV, jeřábník (možnost doplnit kvalifikaci v Lovochemii)
˘ Řidičský průkaz sk. C a profesní průkaz výhodou
˘ Ochota pracovat ve směnném provozu (12-ti hod. směny)
Náplň práce:
˘ Obsluha a seřizování technologických linek
˘ Manipulace s baleným zbožím
˘ Kontrolní činnost
˘ Úklidové práce v rámci technologie

Nabízíme:

˘ Odpovídající finanční ohodnocení
˘ Možnost profesního postupu
˘ Zázemí prosperující české společnosti a skupiny Agrofert
˘ Zvýhodněné závodní stravování v areálu společnosti
˘ Atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů (dovolená navíc, příspěvek na penzijní a životní pojištění, slevy u obchodníků, poukázky na sport, relaxaci …)
Týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní a životní pojištění, slevy u obchodníků, poukázky na sport, relaxaci)

Své životopisy posílejte na petra.smidova@lovochemie.cz, odevzdejte osobně na personální oddělení nebo nás kontaktujte na tel.: 416 563787, 702197910 (Petra Šmídová).
Volné místo operátor expedice - seřizovač pro lokalitu Lovosice.