operátor V - velínař elektro

  • Lovosice

Pracovní místo ( operátor V - velínař elektro ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Lovochemie, a.s., největší výrobce průmyslových hnojiv v ČR a největší zaměstnavatel v regionu Lovosicka hledá kandidáta na pozici:
Operátor V - velínář elektro
Náplň práce:

˘ Obsluha a manipulace na elektrovelínu podnikové elektrárny na napěťové úrovni 6 kV
˘ Zajišťování a odjišťování kobek na napěťové úrovni 6 kV (vypisování příkazu B)

Požadujeme:
˘ Vyučení nebo maturitní zkouška v oboru elektro nebo strojní
˘ Zkouška z vyhlášky 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice §6, §7
˘ Technické myšlení
˘ Schopnost učit se novým věcem
˘ Organizační dovednosti
˘ Manuální zručnost
˘ Dobrý zdravotní stav
˘ Ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:
˘ Zajímavou a odpovědnou práci
˘ Po ukončení doby určité pracovní poměr na dobu neurčitou
˘ Zázemí silné společnosti s dlouholetou tradicí
˘ Motivující finanční ohodnocení
˘ Možnost dalšího profesního a osobního rozvoje
˘ Zvýhodněné závodní stravování v areálu společnosti
˘ Příspěvek na dojíždění
˘ Atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů (25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, příspěvky na zdraví, kulturu a sport a další zaměstnanecké výhody)
Týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní a životní pojištění, slevy u obchodníků, Cafeteria)

Své životopisy posílejte na libuse.tomanova@lovochemie.cz, odevzdejte osobně na personální oddělení nebo nás kontaktujte na tel.: 416 562220, 702007942 (Libuše Tomanová).
Volné místo operátor v - velínař elektro pro lokalitu Lovosice.