Pekařství Illík, spol. s r. o.

Pekaři/pomocníci pekaře

Odeslat

Pracovní náplň
Z:20.10.2017.A:11.1.2019. Místo výkonu práce Lhotka.
Místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu.

Osobní kontakt:na výše uvedené adrese, od pondělí do pátku v čase od 8:00 do 10:00 hodin.
Volné místo pekaři/pomocníci pekaře pro lokalitu Bílovec.

Nabízíme
Nástup možný od: 25. 01. 2019
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pekaři/pomocníci pekaře

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Pekařství Illík, spol. s r. o.
Ulice: 8
Město: Bílovec
PSČ: 743 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavlína Ostřanská
E-mail: pavlina.ostranska@gmail.com
Telefon: +420 737 238 646

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Pekařství Illík, spol. s r. o.