AUTOLAKÝRNÍK

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( AUTOLAKÝRNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: p. Roman Bratršovský, tel.: 353 505 370, 602 664 716 (od 8:00 do 15:00h), e-mail: bratrsovsky@dpkv.cz

Požadujeme:
- vyučení v oboru
- řidičský průkaz sk. B
- spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost aktivní a zodpovědný přístup
- rejstřík trestů bez záznamu
- odpovídající zdravotní způsobilost

Nanízíme:
- pracovní dobu 37,5 hod/týdně
- možnost profesního růstu
- přátelský kolektiv
- adekvátní platové podmínky dle platné legislativy, příplatky a mzdová zváhodnění dle kolektivní smlouvy nad rámec zákoníku práce
- zázemí stabilní společnosti

Benefity:
- týden dovolené navíc
- stravenky ve výši 90 Kč
- příspěvek na penzijní připojištění ve výši 800 Kč/měsíčně
- zaměstnanecké jízdné včetně benefitů pro rodinné příslušníky
- zaměstnanecká cena nafty pro soukromá vozidla
- příspěvky na kulturu, dovolenou, masáže
- příspěvky pro děti na tábory, školy v přírodě

Místo výkonu práce:
Sportovní 1, Karlovy Vary
Volné místo autolakýrník pro lokalitu Karlovy Vary.