OREA HOTELS s.r.o. RECEPČNÍ-NOČNÍ AUDITOR

RECEPČNÍ-NOČNÍ AUDITOR

Odeslat

Pracovní náplň
RECEPČNÍ, SŠ vzdělání, znalost němčiny, možnost ubytování a stravování
Volné místo recepční-noční auditor pro lokalitu Harrachov.

Požadavky
Němčina Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2018
Směnovost: Noční provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: RECEPČNÍ-NOČNÍ AUDITOR

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: OREA HOTELS s.r.o.
Ulice: 520
Město: Harrachov
PSČ: 512 46

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Hana Kobrová
E-mail: mzdy@sklar.oreahotels.cz
Telefon: +420 481 560 812

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: OREA HOTELS s.r.o.