Sociální pracovník

  • Bruntál

Pracovní místo ( Sociální pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Rodinná a manželská poradna, Dukelská 2, Bruntál
požadujeme řidičské oprávnění sk.B
Platové zařazení podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příloha č. 3 a Vnitřního platového předpisu, platová třída 10.
Pracovní činnost obsahuje mj. sociálně-právní a sociálně terapeutické činnosti v pěstounských rodinách, odborné sociální poradenství.
Požadujeme: Minimálně vyšší odborné vzdělání zaměřené na sociální práce, alespoň 3 roky odborné praxe, trestní bezúhonnost, osobnostní zralost, odpovědnost, komunikační dovednosti, samostatnost, flexibilitu, předpoklady pro týmovou práci, ochotu vzdělávat se, znalost práce s PC.
. Pružná pracovní doba, Sick day
o Příspěvek na stravování
o Po splnění podmínek osobní příplatek, mimořádné odměny

Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: drapalova@cepp.cz do 10. 11. 2017. S případnými dotazy se obracejte na: tomeczkova@cepp.cz tel: 777 499 643.
Z : 20.10.2017
Volné místo sociální pracovník pro lokalitu Bruntál.