Jaroslav Slavík

KUCHAŘ/-KA

Odeslat

Pracovní náplň
KUCHAŘ/-KA - pracoviště Hořice.
V případě zájmu volejte na tel.: 777315890 p. Slavík nebo pište na e-mail: reznictviuslaviku@seznam.cz.
Požadujeme:
- dlouholetá praxe s vařením (vyučení není podmínkou), vaření s pomocí konvektomatu
- náplň práce: vaření, doprava do ostatních prodejen, výpomoc ve výrobě
- aktivní řidič skupiny B
- zodpovědné a samostatné jednání
Nabízíme:
- slušné jednání
- práci v čistém a příjemném prostředí rodinné firmy
- jednosměnný provoz
- zaměstnanecké slevy na maso a uzeniny
- jistotu měsíčního příjmu
- pracovní poměr nejprve na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení v případě oboustranné spokojenosti
Volné místo kuchař/-ka pro lokalitu Hořice.

Nabízíme
Nástup možný od: 16. 11. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KUCHAŘ/-KA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Jaroslav Slavík
Ulice: Palackého náměstí 78
Město: Hořice
PSČ: 508 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jaroslav Slavík
E-mail: Jaroslav Slavík
Telefon: +420 777 315 890

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Jaroslav Slavík