VEDOUCÍ ORGANIZAČNÍ SLOŽKY SPORTOVNÍ ZAŘÍZENÍ MĚSTA KOPIDLNA A SPRÁVCE SPORTOVNÍ

  • Kopidlno

Pracovní místo ( VEDOUCÍ ORGANIZAČNÍ SLOŽKY SPORTOVNÍ ZAŘÍZENÍ MĚSTA KOPIDLNA A SPRÁVCE SPORTOVNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přihlášky s požadovanými doklady zašlete tak, aby došly nejpozději 10. listopadu 2017 v 11:00 hodin na adresu: Městský úřad Kopidlno, nám. Hilmarovo 13, 507 32 Kopidlno nebo v téže lhůtě předejte osobně v podatelně městského úřadu.
PO a ST 7.00-12.00 hod a 12.30-17.00 hod tel. 493 655 682, fax 493 655 680, e-mail: podatelna@kopidlno.cz.

Další bližší informace jsou zveřejněny na www.kopidlno.cz.

Náležitosti přihlášky:
- jméno, příjmení uchazeče
- datum a místo narození uchazeče
- místo trvalého pobytu uchazeče
- telefonní číslo a e-mailová adresa
- datum a podpis uchazeče

K přihlášce musí být přiloženy tyto doklady:
- životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních, rozsahu znalostí práce s výpočetní technikou, zkušenostech s vedením cvičení a pořádáním sportovních aj. akcí
- kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
- kopie cvičitelského průkazu nebo jiného osvědčení opravňujícího k vedení cvičební jednotky, pokud je uchazeč má
- popis vlastní představy o možnostech využívání sportovní haly veřejností, o propagaci apod.

Druh práce a rozsah úvazku:
Vedoucí organizační složky Sportovní zařízení města Kopidlna a správce sportovní haly (dále jen vedoucí OS)
Rozsah pracovního úvazku: 0,875 (tj. 7 hod. denně)
Místo výkonu práce: Kopidlno
Platové podmínky: dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce a nař. vl. č. 564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě - platová třída 7
Termín nástupu: předpokládaný termín nástupu je 2. leden 2018
Pracovní poměr vznikne jmenováním do funkce na dobu určitou 1 rok se zkušebn