AHARF s.r.o.

Číšníci a servírky

Odeslat

Pracovní náplň
vyučen nebo zaučen s praxí, NJ základy, doprava vlastní, vhodné i pro absolventy, inf. telefonicky, .
Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Vrbovec.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Číšníci a servírky

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: AHARF s.r.o.
Ulice: 49
Město: Vrbovec
PSČ: 671 24

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Šedivý
E-mail: Šedivý
Telefon: +420 737 369 069

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AHARF s.r.o.