Prodejce týmu Vodafone Pardubice

  • Chrudim

Pracovní místo ( Prodejce týmu Vodafone Pardubice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Resselovo náměstí 80/1, Chrudim
POŽADAVKY: Zkušenosti v oblasti aktivního prodeje či zákaznického servisu výhodou, orientace v oblasti telekomunikací, nabídce mobilních telefonů, mobilních novinkách a aplikacích, pro-aktivitu, nadšení, zaměření na výsledek, příjemné vystupování, pro-zákaznická orientace, vstřícný přístup, spolehlivost, zodpovědnost, uživatelskou schopnost práce s PC (Microsoft Office).
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Bonusy/prémie/soutěže, provize z prodeje, vzdělávací kurzy a rozvojový program, služební neomezený tarif, sleva na firemní výrobky/služby.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.
Volné místo prodejce týmu vodafone pardubice pro lokalitu Chrudim.