PRACOVNÍK/CE KONTROLY, ÚPRAVY A TŘÍDĚNÍ PŘESNÝCH VÝROBKŮ Z PRYŽE

  • Klatovy

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/CE KONTROLY, ÚPRAVY A TŘÍDĚNÍ PŘESNÝCH VÝROBKŮ Z PRYŽE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Výběrové řízení pro uchazeče ÚP ČR, KoP Klatovy proběhne 6.11.2017 od 8:30 hod. (pouze OZP).
POŽADUJEME: manuální zručnost - práce vyžadující jemnou motoriku, dobrý zrak, pečlivost, ochota pracovat
NÁPLŇ PRÁCE: kontrola, úprava a třídění přesných pryžových a silikonových dílů pro jemnou mechaniku, elektroniku, sluchové pomůcky, optické přístroje a další
NABÍZÍME: práce v sedě, vhodné i pro osoby se zdravotním postižením, čisté a nehlučné prostředí
Úvazek plný nebo zkrácený (4 - 8 hodin denně)
První kontakt pouze telefonicky nebo emailem: 8:00 - 15:30
Kontaktní osoba: Ing. Hnát, 378 603 107, jaroslav.hnat@hepako.de
Volné místo pracovník/ce kontroly, úpravy a třídění přesných výrobků z pryže pro lokalitu Klatovy.