KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. CHEMIK/-ČKA - GALVANIZÉR/-KA

CHEMIK/-ČKA - GALVANIZÉR/-KA

Odeslat

Pracovní náplň
Pracovní poměr na dobu neurčitou. MÍSTO PRACOVIŠTĚ: BROUMOV, okres Náchod.
Požadavky: SŠ vzdělání s maturitou v oboru chemie, dobrou znalost práce na PC, výpis z rejstříku trestů, odpovídající zdravotní stav.
Zaměstnavatel nabízí: zázemí stabilní prosperující společnosti, možnost profesního růstu a seberealizace, motivující mzdové ohodnocení, příspěvky na stravování, dovolenou navíc.
Splňujete-li uvedené podmínky, zašlete stručný životopis na adresu jaskova.br@koh-i-noor.cz, případně kontaktujte pí. Jaškovou Moniku na tel.: +420 491 509 211.
Volné místo chemik/-čka - galvanizér/-ka pro lokalitu Broumov.

Požadavky
Práce s PC

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: CHEMIK/-ČKA - GALVANIZÉR/-KA

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s.
Ulice: Kladská 118
Město: Broumov
PSČ: 550 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Monika Jašková
E-mail: Monika Jašková
Telefon: +420 491 509 211

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s.