PEGA HOIST, s.r.o.

Obchodní zástupci

Odeslat

Pracovní náplň
Místo pracoviště:
- U Potoka 1482/42, 250 88 Čelákovice

Prvotní kontakt:
- e-mail: lucie@grapecare.cz

Upřesňující údaje:
- hledáme vhodného uchazeče na pozici obchodního zástupce
- podmínkou je znalost angličtiny slovem i písmem a znalost jazyka Tagalog z důvodu komunikace s klienty z Filipín
Volné místo obchodní zástupci pro lokalitu Čelákovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obchodní zástupci

Minimální požadavky vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: PEGA HOIST, s.r.o.
Ulice: U Potoka 1482
Město: Čelákovice
PSČ: 250 88

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lucie Ovčáčková
Telefon: lucie@grapecare.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PEGA HOIST, s.r.o.