Provozní kvalitáři a operátoři 3D měřícího stroje

Pracovní místo ( Provozní kvalitáři a operátoři 3D měřícího stroje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
Přestavlcká č.p. 1474
295 01 Mnichovo Hradiště

Prvotní kontakt: telefonicky: 326 706 600, e-mail: kissovaatprofsvar.cz

Požadavky:
- SŠ vzdělání technického zaměření
- Praxe v oboru kvality ve výrobní (automotive) společnosti podmínkou
- Znalost systémů řízení jakosti, nástrojů ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství
Farmacie a zdravotnictví