Vedoucí zdravotního úseku

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Vedoucí zdravotního úseku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce Domov pro seniory U Kašny
- Náplň práce - Odborné vedení a organizace práce všeobecných sester, sestavování rozpisu služeb, odpovědnost za dodržování, hygienických a protiepidemiologických zásad a čistotu zařízení, odpovědnost za vedení zdravotnické a ošetřovatelské dokumentace, úzce spolupracujete s lékařem na zařízení a účastníte se jeho vizit. Zajišťění zdravotnického materiálu a dohlížení na správné hospodaření. Spolupráce s nutričním
terapeutem a podílení se na sestavování jídelníčku pro klienty. Provádění hodnocení podřízených pracovníků a sledování popř. zajišťění jejich vzdělávání. Odpovědnost za vykazování výkonů na zdrav. pojišťovny v odbornosti 913 – všeobecná sestra v sociálních službách.
- Pracovní poměr dd 1.12.2017, doba určitá s možností prodloužení, Pracovní úvazek 40 hodin týdně, jednosměnný pracovní režim, Platová třída 10. (od 19.360,- dle praxe + zákonné příplatky, dle Nařízení vlády č. 564/2006 Sb.) po uplynutí zkušební doby osobní příplatek, 5 týdnů dovolené
- Požadavky pro vznik pracovního poměru
- Vzdělání VOŠ nebo VŠ v oboru všeobecná sestra, specializační studium výhodou, kvalita práce, flexibilita, důslednost, empatie, práce na PC, bezúhonnost, schopnost vedení pracovníků, další vzdělávání
- Uchazeči zašlou žádost a profesní životopis, souhlas se zpracováním osobních údajů. Žádosti zasílejte nejpozději do 27.11. 2017 elektronicky na adresu : brazdilova @sskm.cz
Volné místo vedoucí zdravotního úseku pro lokalitu Kroměříž.