Disponent - plánovač výroby

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Disponent - plánovač výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- Zodpovědnost za efektivní a kontinuální plánování výrobního procesu
- Přijímání a zpracování objednávek od zákazníků
- Komunikace se zákazníky a dodavateli
- Správa PPS systému (část určená pro plánování a řízení výroby)
- Reporting nadřízenému
- Plánování, řízení a optimalizace skladových zásob
- Plánování výroby v kooperaci

Požadavky:
- Min. SŠ vzdělání technického směru
- Znalosti z oboru a SAP vítány
- Praxe ve výrobní společnosti
- Znalost AJ nebo NJ na pokročilé úrovni podmínkou
- Pečlivost, přesnost, flexibilita

Zaměstnancům nabízíme především jistotu stabilního zaměstnání, odpovídající finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, bonusový systém a bezplatné jazykové vzdělávání. Aktuálně poskytujeme zaměstnancům také příspěvek na dopravu a nově motivačně koncipovaný příspěvek na penzijní připojištění.
Více informací lze získat denně Po - Pá od 7 do 15 hod. na tel.: 566 692 214 nebo na webu www.hettich.com. Své životopisy zasílejte na adresu: Personal_HCR@de.hettich.com
Volné místo disponent - plánovač výroby pro lokalitu Žďár nad Sázavou.