Skladník/Expedient

Pracovní místo ( Skladník/Expedient ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Stabilní zahraniční společnost HEATEX, která působí v oblasti výroby tepelných výměníků, hledá do svého týmu nové pracovníky na pozici: Skladník/Expedient
Osobnostní předpoklady:
Flexibilita a zodpovědnost, schopnost pracovat v týmu, spolehlivost, ochota učit se novým věcem
Pokud Vás nabídka ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Doprava a logistika
Státní, veřejná správa

Další volná místa

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků VÝHODOU vazačský nebo jeřábnický ,jedná se o práci s hutním materiálem, kontakt se zákazníky, expedice zboží. PD 7:00-15:30, zaměstnecké výhody. Info p. Zelený. Volné místo skladníci, obsluha manipulačních vozíků pro lokalitu Znojmo.
FERROMET AKCIOVÁ SPOLEČNOST Znojmo, Inzerováno včera

Skladník - manipulant Požadujeme: praxi v oboru, spolehlivost, zručnost. Volné místo skladník - manipulant pro lokalitu Kamenice nad Lipou.
European Trailer Systems s.r.o. Kamenice nad Lipou, Inzerováno včera

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků základy PC, ochota učit se novým technologiím, fyzická zdatnost, samostatnost, platný průkaz obsluhy VZV, náborový příspěvek pro nového zaměstnance 10 000,- Kč, předem zaslat strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem Volné místo ...
Albatros Media a.s. Rudná, Inzerováno před 2 dny