Základní škola a mateřská škola, Kravsko, příspěvková organizace

Učitel TV Z AJ

Odeslat

Pracovní náplň
jedná se o zástup za MD, vzdělání podmínkou, schopnost výuky TV Z AJ nebo aprobace z uvedených předmětů. Kontakt na zástupce ředitele: 530 512 260.
Volné místo učitel tv z aj pro lokalitu Kravsko.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Učitel TV Z AJ

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Základní škola a mateřská škola, Kravsko, příspěvková organizace
Ulice: 169
Město: Kravsko
PSČ: 671 51

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Simona Jakešová
E-mail: Mgr. Simona Jakešová
Telefon: +420 530 512 268

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Základní škola a mateřská škola, Kravsko, příspěvková organizace