Učitel TV Z AJ

Pracovní místo ( Učitel TV Z AJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
jedná se o zástup za MD, vzdělání podmínkou, schopnost výuky TV Z AJ nebo aprobace z uvedených předmětů. Kontakt na zástupce ředitele: 530 512 260.
Volné místo učitel tv z aj pro lokalitu Kravsko.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách Rodilý mluvčí AJ souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou Volné místo lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách pro lokalitu Brno.
S.I.E. SERVICE IN INTERNATIONAL EDUCATION, organizační složka Brno, Inzerováno včera

lektor, učitel Požadavky: Rodilý mluvčí s AJ nebo úroveň C2 Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou Volné místo lektor, učitel pro lokalitu Brno.

Práce ve výrobě - až 25000kč/mesíčně! Nabízíme práci ve stabilní nadnárodní společnosti s možností profesního růstu! Máte zájem o práci ve výrobě? Rádi se neustále učíte a zlepšujete? Nebojíte se třísměnného nebo nepřetržitého provozu a jste spolehlivý/spolehlivá? Máme pro Vás ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny