Učitel TV Z AJ

Pracovní místo ( Učitel TV Z AJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
jedná se o zástup za MD, vzdělání podmínkou, schopnost výuky TV Z AJ nebo aprobace z uvedených předmětů. Kontakt na zástupce ředitele: 530 512 260.
Volné místo učitel tv z aj pro lokalitu Kravsko.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

učitel/ka - český jazyk Pracoviště: náměstí Svobody 494, 696 62 Strážnice. Vhodné i pro absolventy. Kontakt na tel. 605 299 688 Volné místo učitel/ka - český jazyk pro lokalitu Strážnice.
Střední škola hotelová, služeb a Veřejnosprávní akademie, s.r.o. Strážnice, Inzerováno před 2 dny

Učitelé na 2. stupni základních škol vzdělání v oboru pedagogickémˇVŠ podmínkou, aprobace Inf., Př., D, Ov, Vkz nebo schopnost výuky Volné místo učitelé na 2. stupni základních škol pro lokalitu Jaroslavice.
Základní škola a Mateřská škola, Jaroslavice, okres Znojmo Jaroslavice, Inzerováno před 2 dny

Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách - AJ Hledáme pro oblast Velkého Meziříčí lektora/ku anglického jazyka. Požadujeme spolehlivost a samostatnost a výbornou znalost anglického jazyka. Nabízíme dobrou odměnu a podporující prostředí. První kontakt emailem nebo telefonicky Volné místo lektoři ...
Aleš Neckář Velké Meziříčí, Inzerováno před 3 dny