KOITO CZECH s.r.o.

technik - údržbář montážních linek

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Na Astře 3001, 438 01 Žatec
Zjišťujete rádi, proč něco nefunguje tak jak má? Umíte si s tím poradit? Setkali jste se pneumatikou, hydraulikou a vlastníte osvědčení dle vyhlášky 50 min § 5? Hledáme posilu do teamu techniků montážních linek.
POŽADAVKY
Podmínka vzdělání - Elektro.
Technické znalosti pneumatika, hydraulika
Vhodné i pro absolventy.
Vyhláška 50 - podmínkou.
Technické myšlení, manuální zručnost, samostatnost v práci, spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost.
STRUČNÝ POPIS PRACOVNÍ POZICE
Provádí údržbu a opravy montážních linek.
Zodpovídá za technické prostoje zařízení.
Technickým zásahem předchází poruše zařízení a zodpovídá za technické prostoje.
Zdokonaluje technologii pro zkvalitnění pro zkvalitnění výroby.
Směnný provoz
Dovolená navíc, zvýhodněné stravování, sick days - indispoziční volno, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění
Zájemci mohou zaslat životopis na email: nabory@koito-czech.cz, 725514198, osobně na uvedené adrese po předchozí telefonické dohodě
Volné místo technik - údržbář montážních linek pro lokalitu Žatec.

Požadavky
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb., Jiné - technické znalosti pneumatika, hydraulika

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 11. 2018
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: technik - údržbář montážních linek

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Elektrotechnika a technika, Telekomunikace
Pozici nabízí: KOITO CZECH s.r.o.
Ulice: Na Astře 3001
Město: Žatec
PSČ: 438 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lenka Nowaková
E-mail: nabory@koito-czech.cz
Telefon: +420 725 514 198

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KOITO CZECH s.r.o.