Pracovník v sociálních službách - pečovatel-pečovatelka

  • Lhenice

Pracovní místo ( Pracovník v sociálních službách - pečovatel-pečovatelka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Lhenice, Prachatice
Požadujeme:
- způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost
- znalosti a praxe v oblasti sociálních služeb výhodou
- dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti
- schopnost empatie a sociálního cítění
- vysokou míru zodpovědnosti
- řidičský průkaz sk. B
Popis činnosti:
- rozvoz a donáška obědů
- pomoc a podpora při podávání jídla a pití
- komplexní péče o domácnost uživatelů
- péče o uživatele
Nabízíme:
- stabilní zázemí kvalitní české společnosti
- odpovídající platové ohodnocení
- pracoviště Lhenice, Prachatice
- možnost dalšího rozvoje a profesního růstu
- zaměstnanecké benefity
V případě zájmu či konkrétnějších informací kontaktujte Bc. Petru Košinovou, kosinova@dfkgroup.cz, 724 927 934.
Volné místo pracovník v sociálních službách - pečovatel-pečovatelka pro lokalitu Lhenice.