Stavební dělník pro pomocné stavební práce - ruční výkopové práce

  • Volary

Pracovní místo ( Stavební dělník pro pomocné stavební práce - ruční výkopové práce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- manuální zručnost, pracovitost, pečlivost, spolehlivost.
Náplň práce:
- provádění ručních výkopových prací.

Zaměstnanecké výhody:
- zázemí stabilní a perspektivní společnosti,
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou,
- firemní benefity,
- pevný výplatní termín,
- příspěvek na stravu.

Způsob prvního kontaktu: telefonicky nebo e-mailem, kdy: od 7:00-15:00, kontaktní osoba p. Petr Štolka 721 736 793, stavko.sro@seznam.cz
Volné místo stavební dělník pro pomocné stavební práce - ruční výkopové práce pro lokalitu Volary.