Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Čalouník/čalounice

Pracovní místo ( Čalouník/čalounice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
První kontakt:
Hervertová, tel.: 775 018 159

Pracovní doba: 7:00 - 15:30

Náplň práce: čalounění kancelářských židlí.

Požadavky: zručnost, spolehlivost, bezúhonnost, dochvilnost.

Do místa je špatné spojení - vlastní doprava výhodou.
Volné místo čalouník/čalounice pro lokalitu Kouřim.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Montážní dělníci - čalounění opěrek sedadel do dopravních prostředků Výroba opěrek hlavy do automobilů, práce s látkou, kůží, nalepování dílců na pěnu. Požadujeme: manuální zručnost, samostatnost Nabízíme: práce v čistém provozu, pracovní dobu 7,5 hod/denně, podnikové stravování, roční odměny, sick day a další ...
GRAMEX, spol.s r.o. Zbraslavice, Inzerováno před 4 dny

OPERÁTOR/KA VÝROBY OPERÁTOR/KA VÝROBY - pracoviště Libáň. V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: marcela.zajicova@grupoantolin.com, nebo volejte v době od 9:00 do 15:00 hod na tel.: 778 428 539 pí Zajícová. Požadujeme: vyučení, výhodou vyučení v oboru ( ...
ANTOLIN LIBAN s.r.o. Libáň, Inzerováno déle jak týden

Čalouníci nábytku §97 e) Kontaktní osoba: V. Honová tel.: 731 655 399 - po - pá: 8:00 - 15:00, e-mail: info@zebrioko.cz Volné místo čalouníci nábytku pro lokalitu Praha.
Zebří oko s.r.o. Praha, Inzerováno déle jak měsíc

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit