Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Čalouník/čalounice

Pracovní místo ( Čalouník/čalounice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
První kontakt:
Hervertová, tel.: 775 018 159

Pracovní doba: 7:00 - 15:30

Náplň práce: čalounění kancelářských židlí.

Požadavky: zručnost, spolehlivost, bezúhonnost, dochvilnost.

Do místa je špatné spojení - vlastní doprava výhodou.
Volné místo čalouník/čalounice pro lokalitu Kouřim.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Operátoři výroby/pracovníci pro montáž sedaček Místo výkonu práce: Industriální Park UNO - Hala 5, Bezděčín 109, Mladá Boleslav 293 01 Prvotní kontakt: telefonicky: 734 645 855 (9-15 hod.) nebo osobně: středa, pátek 9-11 hod. Náplň práce: kompletace, montáž a čalounění autosedaček do ...
Adient Czech Republic k.s. Mladá Boleslav, Inzerováno déle jak týden

Operátoři výroby Místo výkonu práce: Industriální Park UNO - hala H4, Bezděčín 109, Mladá Boleslav 293 01 Prvotní kontakt: telefonicky: 602 34 10 14 (9-11 hod.) nebo osobně: hala H4 pondělí a úterý od 9-11 hod. Náplň práce: kompletace, montáž a čalounění ...
Adient Czech Republic k.s. Mladá Boleslav, Inzerováno déle jak týden

Čalouníci dopravních prostředků Pracovní doba je od 7:00 do 16:00 Mzda je úkolová Volné místo čalouníci dopravních prostředků pro lokalitu Praha.
Ing. Unurtsetseg Vachudová Praha, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit