ANTARES a.s.

Čalouník/čalounice

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt:
Hervertová, tel.: 775 018 159

Pracovní doba: 7:00 - 15:30

Náplň práce: čalounění kancelářských židlí.

Požadavky: zručnost, spolehlivost, bezúhonnost, dochvilnost.

Do místa je špatné spojení - vlastní doprava výhodou.
Volné místo čalouník/čalounice pro lokalitu Kouřim.

Nabízíme
Nástup možný od: 19. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Čalouník/čalounice

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ANTARES a.s.
Město: Kouřim

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Hervertová
E-mail: Hervertová
Telefon: +420 775 018 159

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ANTARES a.s.