REFERENT ODDĚLENÍ ŽIVNOSTENSKÝ ÚŘAD na odboru správním a živnostenském Magistrát

  • Liberec

Pracovní místo ( REFERENT ODDĚLENÍ ŽIVNOSTENSKÝ ÚŘAD na odboru správním a živnostenském Magistrát ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup je možný ihned, případně dle dohody. Platová třída 10. v tarifním rozpětí 18.810,- Kč až 28.320,- Kč (podle zápočtu let odborné praxe) s poskytnutím dalších složek platu včetně zaměstnaneckých benefitů garantovaných kolektivní smlouvou úřadu.
Předpoklady: úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky (případně i cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt), dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním předpisem.
Požadavky: vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání; znalost správního řízení a zákonných norem platných pro oblast živnostenského podnikání (uvítáme např. složení zkoušky zvláštní odborné způsobilosti v uvedeném oboru); vysoká úroveň komunikačních schopností pro jednání s právnickými i fyzickými osobami; samostatnost při práci, psychická odolnost, vysoká pečlivost a důslednost; časová flexibilita (sobotní směny na přepážkách); uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office, e-spisová služba). Uvítáme znalost anglického jazyka nebo německého jazyka (alespoň na úrovni 2 dle rozhodnutí MŠMT z 24. 7. 2013) a praxi při výkonu správních činností.
Přihlášku i osobní dotazník lze stáhnout na webových stránkách města na adrese http://www.liberec.cz/okt/
Bližší informace k uvedenému výběrovému řízení jsou k dispozici na úřední desce Magistrátu města Liberec na http://www.liberec.cz/cz/magistrat-radnice/uredni-deska/volna-pracovni-mista/
Uzávěrka pro doručení přihláš