PROJEKTOVÝ MANAŽER

  • Liberec

Pracovní místo ( PROJEKTOVÝ MANAŽER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- příprava projektového plánu
- tvorba projektového týmu
- vedení projektu (organizačně, technicky…)
- sledování ekonomiky projektu
- prezentace výsledků projektu
- předání projektu do sériové výroby
Požadavky:
- min. SŠ vzdělání technického směru
- zkušenosti s vedením projektů dle standardu APQP
- uživatelská znalost MS Office podmínkou, MS Dynamics
- komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
- pracovní styl orientovaný na dosažení výsledku
- ochota k vysokému pracovnímu nasazení
- ochota k přebírání osobní odpovědnosti za vlastní rozhodnutí
- schopnost aktivně řešit svěřené agendy v rámci vymezeném rozhodnutím vedoucího oddělení
- týmový hráč
Nástupní hrubá mzda od 40 000 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru.
Hrubá mzda po zaučení od 45 000 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru.
Volné místo projektový manažer pro lokalitu Liberec.