ÚVĚROVÝ SPECIALISTA, SPECIALISTKA

  • Opava

Pracovní místo ( ÚVĚROVÝ SPECIALISTA, SPECIALISTKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Klein Patrik. První kontakt pouze emailem. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na email: klein.patrik@post.cz
Požadavky: čistý trestní rejstřík, reprezentativní vystupování, výborné komunikační dovednosti, proklientský přístup, ochotu a chuť učit se novým věcem, spolehlivost a zodpovědnost.
Pracovní náplň: aktivní obchodní (akviziční) činnost, analýza finančních potřeb a záměrů klienta, péče o stávající i nově získanou klientelu, kvalitní a profesionální poradenský servis, odpovědnost za obchodní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb, účast na poradách, jednoduchá administrativní činnost.
Nabízíme - kvalitní zaškolení, zdarma vstupní školení, intenzivní podporu při startu, komplexní produktové portfolio, vzdělání a možnost kariérního rozvoje, výborné finanční ohodnocení, využití kanceláře v dané oblasti.
Volné místo úvěrový specialista, specialistka pro lokalitu Opava.