Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

PRODAVAČ/KA CHOVATELSKÝCH POTŘEB A KRMIV

Pracovní místo ( PRODAVAČ/KA CHOVATELSKÝCH POTŘEB A KRMIV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nástup ihned. Životopisy zasílat na e-mail: veronika.skurkovaatcentrum.cz nebo domluvit schůzku telefonicky tel. 607 230 795. Požadavky: pouze vážní zájemci, kladný vztah ke zvířatům, komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost, výhodou zkušenosti s prodejem. PD: Po-Ne v rozmezí 9:00-19:00 hod., ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Prodavači ve zdravotních potřebách Prodej zdravotnický potřeb. Požadujeme: příjemný, ochotný a trpělivý přístup k zákazníkům (často se jedná o starší klienty). Dále požadujeme práci s PC na uživatelské úrovni. Volné místo prodavači ve zdravotních potřebách pro lokalitu Zlín.
MEDIZONE s.r.o. Zlín, Inzerováno před 2 dny

Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem. Práce na pokladně, zákaznický servis, péče o prodejnu, visual merchandising. Nabízíme: stravenky, oděvní benefit, příspěvek na angličtinu, zaměstnanecké slevy. Volné místo prodavači textilu, obuvi a ...
Lindex s.r.o. Brno, Inzerováno před 2 dny

Provozní pracovníci - prodavači Požadavky: trestní bezúhonnost, spolehlivost, pracovitost Náplň práce: příjem a ukládání zboží, asistence handicapovaným zaměstnancům, prodej Pracovní doba: 7:00 - 12:00 hod., 12:00 - 19:00 hod. střídání po týdnu, možnost dohody pracovní ...
Drahomír Čevela Zlín, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit