ARBOEKO s.r.o.

ZAHRADNÍCI SPECIALISTÉ - CHEMICI

Odeslat

Pracovní náplň
Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Paříková tel.: 601 323 467 (v době 9:00-14:00 hod.) nebo e-mail kristyna.parikova@arboeko.com. Požadavky: SOŠ s maturitou (zahradnický obor výhodou), zkušenosti s péčí o rostliny/stromy (chemická ochrana) - praxe v ovocných sadech vítána, ŘP sk. B a T, spolehlivost a samostatnost, manuální zručnost, absolvované školení v oblasti práce s chemickými přípravky velkou výhodou.
Náplň práce: práce se zahradnickou technikou (jízda na traktoru, obsluha dobývacího stroje), kontrola zdravotního stavu rostlin, chemická ochrana rostlin (postřiky).
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti s 24 letou tradicí, jistoty finančního ohodnocení, zajímavé firemní benefity, zdarma poskytování obědů, pěkné pracovní prostředí a přátelský kolektiv, zajímavou a samostatnou práci, obědy zdarma. PD: Po-Pá 7:30-17:00 hod. (v sezónu), 7:30-15:00 hod. (mimo sezónu).
Volné místo zahradníci specialisté - chemici pro lokalitu Smržice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ZAHRADNÍCI SPECIALISTÉ - CHEMICI

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: ARBOEKO s.r.o.
Ulice: 550
Město: Smržice
PSČ: 798 17

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kristýna Paříková
E-mail: Kristýna Paříková
Telefon: +420 601 323 467

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ARBOEKO s.r.o.