dělník/dělnice - balení nábytku

Pracovní místo ( dělník/dělnice - balení nábytku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.
Volné místo dělník/dělnice - balení nábytku pro lokalitu Krucemburk.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Montážní dělníci ostatních výrobků Místo výkonu práce Pardubice. Jedná se o práci s kovem, se sklem a plastem. Pracovní doba 6.00 - 14.00 První kontakt emailem nebo telefonicky Volné místo montážní dělníci ostatních výrobků pro lokalitu Pardubice.
Migmont s.r.o. Pardubice, Inzerováno včera

ŘIDIČ - DĚLNÍK Místo výkonu práce: Nádražní č.p. 500, 564 01 Žamberk Požadujeme: spolehlivost, flexibilita, řidičský průkaz sk. B Kontakt: telefonicky, e-mailem nebo osobně Volné místo řidič - dělník pro lokalitu Žamberk.
SOVA stavební s.r.o. Žamberk, Inzerováno včera

Skladoví a manipulační dělníci Náplň práce: manipulace s materiálem a hotovými výrobky, navážení materiálu, vyvážení hotových výrobků, nákladka a vykládka kamionu. Požadujeme: platné oprávnění na motorový vysokozdvižný vozík, praxe výhodou, vzdělání technického směru ...
KOOPERATIVA, výrobně obchodní družstvo Uhlířské Janovice Uhlířské Janovice, Inzerováno včera