dělník/dělnice - balení nábytku

Pracovní místo ( dělník/dělnice - balení nábytku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.
Volné místo dělník/dělnice - balení nábytku pro lokalitu Krucemburk.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Montážní dělníci montující mechanická zařízení První kontakt: Jandák Petr, tel.: 727 946 082, 7 - 15 hod, e-mail: petr.jandak@smi.cz, osobně: Náměstí 5. května 4/3, Poděbrady, každou středu 9 - 11 hod (případně kdykoliv po telefonické domluvě). Náplň práce: lehká manuální práce ...
STAMONT-METAL International,spol. s r.o. Kolín, Inzerováno včera

Montážní dělníci výrobků z kovů Místo pracoviště: - Hlavní 318, 250 64 Měšice u Prahy Prvotní kontakt: - e-mail: office@darzon.cz - tel.: 723 010 444 od 08:00 o 16:00 Upřesňující údaje: - Hledáme zaměsntnance pro montáž výrobků z kovů, skládání sestav. Požadujeme: zkušenost z ...
LNS s.r.o. Měšice, Inzerováno včera

Dělník v elektrotechnice (montáž elektrických nebo energetických zařízení) očekáváme:zodpovědnost,spolehlivost,pečlivost,dobrý zdravotní stav, Pracovní doba: ranní a noční směny 6:00 - 18:00 hod. a 18:00 - 6:00 hod., jeden týden práce Po, Út, Pá, So, Ne a druhý týden St, Čt Nabízíme: práci v příjemném a čistém prostředí, ...
AVX Czech Republic s.r.o. Lanškroun, Inzerováno včera