Vvýrobní manažer//ředitel

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Vvýrobní manažer//ředitel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Předlická 460/22, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
Organizace výroby
Plánování výroby (tvorba krátkodobých i dlouhodobých kapacitních plánů výroby dle požadavků zákazníka
Vedení cca 70 lidí ve výrobě
Řízení, vedení a motivace zaměstnanců výroby
Zodpovědnost za dodržování BOZP, PO
Návrhy opatření k efektivnímu využívání výrobních zdrojů a materiálových zásob
Spolupráce s ostatními útvary a odděleními společnosti
Používání moderních metod řízení výroby
Zavádění štíhlé výroby
Vytváření výrobních pracovních postupů
Odpovědnost za dodržování procedur a předpisů
Znalost systémů kvality, zlepšování procesů a jejich realizace ve výrobě
Spolupráce při řízení a plánování lidských zdrojů / Talent management
Spolupráce při identifikaci a zajištění tréninkových potřeb a školení zaměstnanců ve výrobě
Každodenní komunikace se zahraničím v angličtině
Reporting
Nabízíme:
Práce ve stabilní zahraniční společnosti se zaměřením na nové technologie (3D tisk, Vakuové lití)
Příležitost dělat věci po svém a vidět za sebou výsledky dobře odvedené práce
Možnost osobního i kariérního rozvoje
Práce v prototypové výrobě (nejedná se o velkosériovou výrobu)
Člen TOP managementu v ČR
Výuka AJ v pracovní době
Telefon + notebook
Osobní a profesní vzdělávání
Pružná pracovní doba
Stravenky nebo možnost stravování
Přátelská atmosféra
Finální mzda bude definována na základě zkušeností
Kontakt:
Zájemci mohou své životopisy zasílat na uvedený e-mail
Volné místo vvýrobní manažer//ředitel pro lokalitu Ústí nad Labem.