Památkář - garant území

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Památkář - garant území ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Podmokelská č.p. 1/15, Krásné Březno, Ústí nad Labem.
Základní obsah práce: výkon odborných památkářských agend s těžištěm práce v posuzování záměrů úprav historických budov, včetně samostatné průzkumné a dokumentátorské práce podle § 14 odst. 6 památkového zákona.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání magisterského stupně v některém z oborů: architektura, urbanismus, pozemní stavby, stavební inženýrství nebo dějiny umění; akceptujeme i středoškolské vzdělání s maturitou technického směru (např. obor pozemní stavby), základní znalosti dějin staveb, historických sídel, materiálů, konstrukcí a uměleckých řemesel; práce na PC - znalost Windows Office, iniciativa a komunikativnost, pečlivost, pracovitost a samostatnost, ŘP skupiny B.
Nabízíme: stabilitu státní příspěvkové organizace, 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv a příjemné pracovní prostředí, volné vstupy na památkové objekty ve správě Národního památkového ústavu, služební telefon a výhodné tarify pro rodinné příslušníky.
Výběr bude proveden na základě VŘ: Přihlášku s přílohami (přihláška=motivační dopis, strukturovaný profesní životopis, výpis z RT ne starší než 3 měsíce, doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání) podat v zalepené obálce označené heslem VŘ-památkář-garant území na uvedenou adresu, případně zaslat elektronicky na adresu holeckova.dana@npu.cz nejpozději do 30.10.2017 do 10:00 hodin.
Volné místo památkář - garant území pro lokalitu Ústí nad Labem.