Mistr

  • Brno

Pracovní místo ( Mistr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání technického směru výhodou
praxe ve strojírenské, příp. elektro výrobě
zkušenosti na pozici ve vedení malého týmu pracovníků ve výrobě
schopnost řídit a motivovat tým spolupracovníků
schopnost zavádět změny a nové procesy
dobré organizační dovednosti a orientace na výsledek
uživatelská znalost MS OFFICE
aktivní řidič

Arkon Flow system je významným výrobcem elektromagnetických průtokoměrů s distribucí po celém světě. Pro náš provoz v Brně zabývající se výrobou elektromagnetických průtokoměrů hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici.
Mistr
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
komplexní řízení výrobního provozu - svařovna a elektro výroba
vedení týmu zhruba 10 pracovníků
komunikace s dodavateli materiálu pro výrobu
dohled nad skladovým hospodářstvím
organizace práce podřízených, jejich motivace a přímé vedení
navrhování a implementace zeštíhlení výrobních procesů a systémů kontroly kvality
odpovědnost za kvalitu, plnění termínů zakázek a efektivitu výroby
denní plánování strojních, materiálních a personálních kapacit
reporting vedení společnosti

NABÍZÍME:
zázemí stabilní společnosti v oboru
kvalitní mzdové ohodnocení
balíček zaměstnaneckých benefitů
firemní vzdělávání
možnost osobního a profesního růstu
perspektiva dlouhodobé spolupráce
Volné místo mistr pro lokalitu Brno.