marketingový/á specialista/tka

  • Blansko

Pracovní místo ( marketingový/á specialista/tka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Možno OZP.
Hlavní náplní práce je správa internetových reklam (PPC) a práce se zbožovými porovnávači (heureka.cz, zbozi.cz a další). Vhodné i pro absolventy/ky VŠ. Nejsou nutné předchozí zkušenosti s podobnou prací, vybraný/á uchazeč/ka projde interním zaškolením.
Požadujeme: pečlivost, logické myšlení, samostatnost, ale i schopnost pracovat v týmu, kreativitu, dotahování úkolů do konce, cílevědomost.
Nabízíme: pohodové pracovní prostředí, velký prostor pro vlastní iniciativu, seberealizaci, férový přístup, odpovídající platové ohodnocení, možnost flexibilní pracovní doby, home office, zaměstnanecké benefity, vzdělávání v oblasti online marketingu.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, prémie.
První kontakt telefonicky nebo mailem.
Volné místo marketingový/á specialista/tka pro lokalitu Blansko.