STRAVBYT s.r.o.

Prodavačka v kantýně + výdej jídla

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Ideal Automotive Nová Hospoda Bor u Tachova
Hledáme prodavačku v kantýně+výdej jídla,obsluha zákazníků při prodeji jídla a nápojů, práce s pokladnou, pracovní doba dle domluvy, , vyučení v oboru prodavačka-výhodou, zdravotní průkaz, pracovní poměr na dobu určitou na 6 měsíců s výhledem na dobu neurčitou, ke mzdě se poskytují výkonnostní prémie+podíly ze zisku, možnost karierního i platového růstu, životopisy na mail kariera.stravbyt@seznam.cz-zn. Ideal. NECHODIT OSOBNĚ DO VÝDEJNY!!
Dotované stravování, roční bonusy, firemní oblečení, pravidelné vyplácení mezd
Volné místo prodavačka v kantýně + výdej jídla pro lokalitu Bor.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 08. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavačka v kantýně + výdej jídla

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: STRAVBYT s.r.o.
Ulice: 16
Město: Bor
PSČ: 348 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ivana Bejvlová
E-mail: bejvlova.stravbyt@seznam.cz
Telefon: +420 377 401 346

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: STRAVBYT s.r.o.