STRAVBYT s.r.o.

Kuchař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: INZO průmyslový areál Vysočany.
Hledáme kuchaře ,příprava teplých pokrmů pro jídelny a servírování, zodpovědnost za dodržování hygienických norem, vyučení v oboru a praxe ve velkovývařovně - výhodou, zdravotní průkaz, k základní mzdě se poskytují kvalit.prémie,možnost karierního a platového růstu, pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců- po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou . Životopisy zasílat na mail kariera.stravbyt@seznam.cz - zn. INZO
dotované stravování, roční bonusy, firemní oblečení, jistota pravidelného vyplácení mezd
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Bor.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: STRAVBYT s.r.o.
Ulice: 1
Město: Bor
PSČ: 348 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ivana Bejvlová
Telefon: +420 377 401 346,731 544 715

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: STRAVBYT s.r.o.