Kontroloři kvality

  • Mladá Boleslav

Pracovní místo ( Kontroloři kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Industry park Bezděčín
Bezděčín č.p. 105
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt:
dasa.mlejnkova@trelleborg.com, (telefon: 722 966 562, 8-16 hod.) Jiri.cechura@trelleborg.com, (telefon: 778 440 854, 8-16 hod.)

Pracovní povinnosti:
- Provádí měření plastových výrobků dle platné kontrolní dokumentace
- Uvolňuje zahájení nové výroby nebo výroby po seřízení
- Zajišťuje shodu s oprávněnými požadavky zákazníka
- Provádí blokace podezřelých výrobků a vede seznam zablokovaných výrobků
- Provádí audit produktů VDA 6.5

Požadavky na kvalifikaci:
- Výuční list nebo středoškolské vzdělání technického zaměření
- Preferována praxe v průmyslové výrobě (zaučíme)

Zdravotní požadavky:
- Zraková způsobilost, práce ve směnném provozu

Zaměstnanecké výhody:
- příjemné pracovní prostředí v malé výrobní firmě v blízkosti Mladé Boleslavi
- 5 týdnů dovolené
- stravenky za každý odpracovaný den (80,- Kč), bez finanční spoluúčasti zaměstnance
- další mzdové a nepeněžní benefity
- zákonné příplatky (přesčas 25%, práce v noci zvýšeno na 20%, práce v so a ne 10%, práce ve svátek 100%)
Volné místo kontroloři kvality pro lokalitu Mladá Boleslav.