MH CIRUS SERVIS, s.r.o.

Lešenáři

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Terezínská č.p. 57, 410 02 Lovosice 2.
Požadujeme praxi v oboru minimálně 3 roky. Jedná se o stavbu lešení, kdy je nutné, aby byli pracovníci zabezpečeni zachycovacím postrojem. Práce ve výškách nad 10 m. Turnusové služby jsou sjednány individuálně po domluvě se zaměstnancem, rozpětí pracovní doby je od 7.00 -16.00 hod.
První kontakt e-mailem .
Volné místo lešenáři pro lokalitu Lovosice.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 02. 2019
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lešenáři

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: MH CIRUS SERVIS, s.r.o.
Ulice: Terezínská 57
Město: Lovosice
PSČ: 410 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Michaela Holovská
E-mail: holovska@mhcirus.cz
Telefon: +420 603 118 463

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MH CIRUS SERVIS, s.r.o.