T & T - trade investments s.r.o.

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Odeslat

Pracovní náplň
požadujeme znalost Thajských masáží
Volné místo maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) pro lokalitu Litomyšl.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 01. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: T & T - trade investments s.r.o.
Ulice: Smetanovo náměstí 131
Město: Litomyšl
PSČ: 570 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dita Konečná
E-mail: info@thai-ko.cz
Telefon: +420 774 040 452

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: T & T - trade investments s.r.o.