ASISTENT OBCHODU S NĚMČINOU

  • Mladoňovice

Pracovní místo ( ASISTENT OBCHODU S NĚMČINOU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- cenové nabídky,
Požadavky:
- technické myšlení a cit pro techniku,
- odpovídající vzdělání - ideálně stavebního směru,
- ochota učit se novým věcem,
- komunikativní znalost němčiny pro telefonní hovory - nutnost, B2
- alespoň částečný technický background - vzdělání stavebního směru velkou výhodou
- praxe na podobné pozici velkou výhodou
- komunikativnost, loajalita, časová flexibilita
- příjmené vystupování,
- znalost práce na PC (balík Office) + AutoCAD velkou výhodou ale ne nutnost
Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení + výkonnostní prémie
- možnost profesního rozvoje a seberealizace
- příjemné pracovní prostředí, kvalitní moderní zázemí
- 5 dní dovolené navíc
- příspěvek na stravování
- režijní ceny na vlastní výrobky
- stabilní zaměstnání u společnosti s více než dvacetiletou historií
- možnost částečného homeoffice (po zapracování a zkušební době)
Kontakt:
- osobně: Mladoňovice 65
- e-mailem: suman@swn.cz
- telefonicky: 774 660 976
Volné místo asistent obchodu s němčinou pro lokalitu Mladoňovice.