PRACOVNÍK/-ICE PROVOZU, VRÁTNÝ/-Á

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/-ICE PROVOZU, VRÁTNÝ/-Á ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVNÍK/-ICE PROVOZU, VRÁTNÝ/-Á budovy Výukového a výzkumného centra Univerzity Karlovy v Hradci Králové
- PP na dobu určitou 1 rok, následně bývá prodloužena zpravidla na dobu neurčitou; nástup od 1. 12. 2017 (nebo dle dohody); dvousměnný provoz (včetně sobot, nedělí a nočních směn)
- Náplň práce: práce ve vrátnici, údržba lučních pozemků (některé se sečou strunovou sekačkou ve značném svahu), úklid sněhu v zimním období
- Požadujeme: vyučení, komunikativnost, vstřícnost, fyzickou zdatnost, základní znalost anglického jazyka výhodou
- Nabízíme: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, platové podmínky: 105,- Kč/hod.
- Po domluvě je možná prohlídka rozsahu pracovních činností.
- Přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu:
Lékařská fakulta UK Hradec Králové, vedoucí IPTO Ing. Luboš Hlavatý, Šimkova 870, 500 03 Hradec Králové
nebo na e-mail: hlavatyl@lfhk.cuni.cz
- Uzávěrka přihlášek: 30.11.2017
Volné místo pracovník/-ice provozu, vrátný/-á pro lokalitu Hradec Králové.