Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ODBORNÍ POJIŠŤOVACÍ PORADCI

Pracovní místo ( ODBORNÍ POJIŠŤOVACÍ PORADCI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
KO: Černý Roman Ing., tel.: 604 762 571 - volejte 8:00-15:00 hod., e-mail: cerny.romanatobchod.csobpoj.cz.
Požadujeme: komunikační a organizační schopnosti, proklientský přístup, příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, ochotu dále se vzdělávat. Náplň práce: Poskytování ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

MANIPULANT ve SKLADU - 1 SMĚNA ( i BRIGÁDNĚ) HLEDÁTE PRÁCI NA 1 SMĚNU VE ZLÍNĚ? Nabízíme práci ve skladu, kde hlavní náplní je manipulace se zbožím, vyskladňování kontejnerů, vybalování a třídění. Práce je monžá na HPP nebo JAKO BRIGÁDA. Místo výkon: ZLÍN - PŘÍLUK (průmyslová ...
Grafton Recruitment s.r.o. Inzerováno včera

Specialista nákupu -orientace na trhu chemických komodit; -zkušenost na obdobné pozici min. 1 rok; -analytické uvažování, důraz na práci s čísly, komunikační dovednosti Volné místo specialista nákupu pro lokalitu Karviná.
GS Caltex Czech, s.r.o. Karviná, Inzerováno včera

Kuchař/ka z: 20.7.2018; místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu jedná se o práci v hotelovém prostředí, požadována je spolehlivost, ochota učit se novým věcem, vážné zájemce zaučíme; nabídka: 13. plat, osobní hodnocení, pracovní oděv zdarma, nápoje a strava ...
MPM -QUALITY v.o.s. Trojanovice, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit