ČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB ODBORNÍ POJIŠŤOVACÍ PORADCI

ODBORNÍ POJIŠŤOVACÍ PORADCI

Odeslat

Pracovní náplň
KO: Černý Roman Ing., tel.: 604 762 571 - volejte 8:00-15:00 hod., e-mail: cerny.roman@obchod.csobpoj.cz.
Požadujeme: komunikační a organizační schopnosti, proklientský přístup, příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, ochotu dále se vzdělávat. Náplň práce: Poskytování pojišťovacího poradenství pro stávající a potencionální klienty.
Pracoviště Opava, nástup dle dohody.
Volné místo odborní pojišťovací poradci pro lokalitu Opava.

Požadavky
Práce s PC - uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 06. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ODBORNÍ POJIŠŤOVACÍ PORADCI

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: ČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB
Ulice: Dolní náměstí 17
Město: Opava
PSČ: 746 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Roman Černý
E-mail: cerny.roman@obchod.csobpoj.cz
Telefon: +420 604 762 571

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB